i HARRY'S BELGISCHE PLAATSNAMEN
Hene-
gouwen > overzicht
Dit is een website met foto's van plaatsnaamborden in België.
Alle foto's (tenzij anders vermeld): copyright Harry Fluks
Contact | Alfabetisch | Site map
P1250200provhenegouwen
1. (g)


foto's: g = geel bord, w = wit kombord, e = einde-kombord, n = overig. X = geen plaatsbord.

Écaussinnes-Lalaing (ge)
Écaussinnes-d'Enghien
Épinois
Œudeghien (gwe)
Acoz (w)
Aiseau-Presles (w)
Amougies (gwe)
Anderlues (w)
Angre (e)
Angreau (g)
Anserœul (gwn)
Antoing (we)
Anvaing (ge)
Arbre (gwe)
Arc-Ainières
Arc-Wattripont (gwe)
Arquennes (ge)
Asquillies (w)
Ath (we)
Athis
Attre (gwn)
Aubechies
Audregnies
Aulnois
Autreppe (g)
Autreppe
Béclers (gwe)
Baileux
Bailièvre
Bailleul (w)
Baisieux (we)
Barbençon (wen)
Barry
Basècles (gw)
Bas-Warneton/Neerwaasten
Bassilly (gwe)
Battignies
Baudour (gw)
Bauffe
Baugnies (gw)
Beaumont (en)
Beauwelz (ge)
Beignée (X)
Bellecourt
Beloeil (w)
Bernissart (we)
Bersillies-l'Abbaye
Besonrieux (w)
Bienne-lez-Happart
Biercée (w)
Biesme-sous-Thuin (e)
Binche (w)
Bléharies (w)
Blandain (we)
Blaregnies (w)
Blaton (gw)
Blaugies (ge)
Blicquy (gwe)
Bois-d'Haine (g)
Bois-de-Lessines (gw)
Bon-Secours
Bouffioulx
Bougnies (e)
Bourlers
Boussoit
Boussu
Boussu-Bois
Boussu-lez-Walcourt (gw)
Bouvignies (gwe)
Braffe (we)
Braine-le-Comte (gw)
Brasménil
Bray
Brugelette (ge)
Brunehaut (g)
Bruyelle
Brye (g)
Buissenal (we)
Bury (gwe)
Buvrinnes (g)
Buzet (we)
Callenelle (we)
Calonne (we)
Cambron-Casteau
Cambron-Saint-Vincent (gwe)
Carnières
Casteau (w)
Celles (we)
Châtelet (g)
Châtelineau
Chamborgneau
Chapelle-à-Oie (gwe)
Chapelle-à-Wattines (gwe)
Chapelle-lez-Herlaimont (we)
Charleroi (we)
Chaussée-Notre-Dame-Louvignies (gw)
Chercq (g)
Chièvres (w)
Chimay (w)
Ciply (X)
Colfontaine
Comines/Komen
Cordes (we)
Couillet
Courcelles (w)
Cour-sur-Heure
Croix-lez-Rouveroy (gw)
Cuesmes (w)
Dampremy
Dergneau (ge)
Deux-Acren (gw)
Donstiennes (g)
Dottignies/Dottenijs (g)
Dour (we)
Ecacheries (we)
Ellezelles (gwe)
Ellignies-Sainte-Anne (we)
Ellignies-lez-Frasnes (X)
Elouges (ge)
Enghien/Edingen (gwe)
Erbaut (ge)
Erbisœul (we)
Ere (g)
Erpion (gwe)
Erquelinnes (gwe)
Erquennes (w)
Escanaffles (w)
Esplechin (gw)
Esquelmes
Estaimbourg (gw)
Estaimpuis (gw)
Estinnes-au-Mont (g)
Estinnes-au-Val (gw)
Eugies (g)
Evregnies
Familleureux (gwe)
Farciennes (g)
Fauroeulx (gwe)
Fayt-le-Franc
Fayt-lez-Manage
Feluy (w)
Flénu
Fleurus
Flobecq/Vloesberg (gwe)
Fontaine-Valmont (gwe)
Fontaine-l'Evêque (g)
Fontenoy (we)
Forchies-la-Marche (g)
Forest
Forge-Philippe (gwe)
Forges
Fouleng
Fourbechies (we)
Frameries (we)
Frasnes-lez-Buissenal (we)
Frasnes-lez-Gosselies (gwe)
Froidchapelle au Coq
Froidchapelle (gwe)
Froidmont (gwe)
Fromiée
Froyennes
Gœgnies-Chaussée
Gages (w)
Gallaix (ge)
Gaurain-Ramecroix
Genly (we)
Gerpinnes (ge)
Ghislage
Ghislenghien (gwe)
Ghlin (w)
Ghoy (g)
Gibecq
Gilly (w)
Givry (we)
Godarville (we)
Gondregnies (gwe)
Gosselies
Gottignies
Gougnies
Goutroux
Gouy-lez-Piéton (gwe)
Gozée (gw)
Grand Monchaut
Grand-Reng (we)
Grandglise (gw)
Grandmetz (gwe)
Grandrieu (gwe)
Graty (g)
Grosage (gwe)
Guignies (we)
Hérinnes (we)
Hacquegnies (g)
Haies (X)
Haine-Saint-Paul (gw)
Haine-Saint-Pierre (g)
Hainin
Ham-sur-Heure (X)
Ham-sur-Heure-Nalinnes (ge)
Hantes-Wihéries (gw)
Harchies (we)
Harmignies (gw)
Harveng (g)
Haulchin (gwe)
Hautrage (g)
Havay (gwe)
Havinnes (gwe)
Havré (w)
Hellebecq (ge)
Hennuyères (g)
Henripont (we)
Hensies (w)
Heppignies
Herchies (gwe)
Herquegies
Herseaux (w)
Hertain (w)
Hollain (gwe)
Hornu (g)
Horrues (we)
Houdeng-Aimeries (we)
Houdeng-Goegnies
Houtaing (ge)
Houthem
Hoves (gwe)
Howardries (g)
Huissignies (gwe)
Hymiée
Hyon (e)
Irchonwelz (g)
Isières (gwe)
Jamioulx (X)
Jemappes (g)
Jollain-Merlin (e)
Joncret (e)
Jumet (we)
Jurbise (w)
Kain (we)
L'Escaillère (g)
La Bouverie (g)
La Glanerie (gwe)
La Hestre (g)
La Louvière (g)
Labliau (we)
Labuissière (g)
Ladeuze (we)
Lahamaide
Lamain (w)
Lambusart
Landelies (n)
Lanquesaint (gwe)
Laplaigne
Lausprelle
Le Bizet
Le Bultia (X)
Le Rœulx (w)
Leernes (g)
Leers-Nord (gwe)
Leers-et-Fosteau (w)
Lens (gwe)
Les Flaches (we)
Lesdain
Lessines (gw)
Leugnies (g)
Leuze-en-Hainaut (e)
Leval-Chaudeville (g)
Leval-Trahegnies
Liberchies (w)
Ligne (g)
Lobbes (w)
Lodelinsart (w)
Lombise (gwe)
Lompret (we)
Loverval
Luingne (g)
Luttre (we)
Ménonry
Mévergnies-lez-Lens (gw)
Macon (gwe)
Macquenoise (gwe)
Maffle (ge)
Mainvault (we)
Maisières (w)
Manage (w)
Marbaix-la-Tour (X)
Marche-lez-Écaussinnes (g)
Marchienne-au-Pont
Marchipont
Marcinelle (w)
Marcq/Mark (g)
Marquain (X)
Masnuy-Saint-Jean (ge)
Masnuy-Saint-Pierre (gw)
Maubray (gwe)
Maulde (gwe)
Maurage (g)
Meaurain (we)
Melles
Mellet
Merbes-Sainte-Marie (we)
Merbes-le-Château (ge)
Meslin-l'Evêque (we)
Mesvin (g)
Mignault (we)
Molenbaix (gwe)
Momignies (gw)
Monceau
Monceau-Imbrechies
Monceau-sur-Sambre
Mons (g)
Mont-Saint-Aubert (g)
Mont-Sainte-Aldegonde (g)
Mont-Sainte-Geneviève
Montbliart (gwe)
Montignies-Saint-Christophe (we)
Montignies-lez-Lens (gwe)
Montignies-sur-Roc (we)
Montignies-sur-Sambre
Montigny-le-Tilleul (wen)
Montrœul-au-Bois
Montroeul-sur-Haine (gwe)
Mont-sur-Marchienne
Morlanwelz (gw)
Morlanwelz-Mariemont
Moulbaix (gwe)
Mourcourt (g)
Mouscron/Moeskroen (we)
Moustier
Néchin (gwe)
Naast (we)
Nalinnes (nX)
Neufmaison (gwe)
Neufvilles (gw)
Nimy (gw)
Noirchain (g)
Nouvelles (X)
Obaix (w)
Obigies (we)
Obourg
Ogy
Oignies
Ollignies (gwe)
Onnezies (g)
Orcq (X)
Ormeignies (gwe)
Orroir (g)
Ostiches (gwe)
Pâturages (g)
Péronnes-lez-Antoing (gwe)
Péronnes-lez-Binche (g)
Péruwelz (gwe)
Papignies (gwe)
Pecq (gwe)
Peissant (gwe)
Petit-Dour (e)
Petit-Enghien/Lettelingen (g)
Petit-Rœulx-lez-Braine (gwe)
Petit-Rœulx-lez-Nivelles (gw)
Piéton (gwe)
Pipaix
Pironchamps (X)
Ploegsteert (gwe)
Pommerœul (w)
Ponange
Pont-à-Celles (gw)
Pont-de-Loup (g)
Popuelles
Pottes (gw)
Quévy-le-Grand (g)
Quévy-le-Petit (w)
Quaregnon (w)
Quartes
Quevaucamps (gwe)
Quiévrain (we)
Rèves (we)
Ragnies (we)
Ramegnies
Ramegnies-Chin (gw)
Rance (gwe)
Ransart
Rebaix (g)
Renlies (wen)
Ressaix (g)
Rièzes (we)
Ringies
Robechies (we)
Roisin (ge)
Rongy (we)
Ronquières (gwe)
Roselies (we)
Rosseignies (we)
Roucourt (gwe)
Rouveroy (w)
Roux
Rumes (ge)
Rumillies (w)
Russeignies (gw)
SHAPE (we)
Saint-Amand (g)
Saint-Denis
Saint-Ghislain (ge)
Saint-Léger
Saint-Maur
Saint-Remy
Saint-Sauveur
Saint-Symphorien (g)
Saint-Vaast (g)
Salles (gwe)
Sars-la-Bruyère (gwe)
Sars-la-Buissière
Sautin (we)
Seloignes
Seneffe (gwe)
Silly (gw)
Sirault (gwe)
Sivry (gwe)
Sivry-Rance (g)
Soignies (w)
Solre-Saint-Géry (wn)
Solre-sur-Sambre (ge)
Souvret
Spiennes (nX)
Stambruges (we)
Steenkerque (gwe)
Strée (gwe)
Strépy-Bracquegnies (nX)
Taintignies (gwe)
Templeuve (we)
Ten Brielen
Tertre (gwe)
Thieu
Thieulain (we)
Thieusies
Thiméon (gwe)
Thimougies
Thirimont (we)
Thoricourt (gwe)
Thuillies (ge)
Thuin (gwe)
Thulin (e)
Thumaide (we)
Tongre-Notre-Dame (we)
Tongre-Saint-Martin (ge)
Tournai (gwe)
Tourpes
Trazegnies (we)
Trivières
Vaudignies
Vaulx (g)
Vaulx-lez-Chimay (w)
Velaines (we)
Vellereille-le-Sec (we)
Vellereille-les-Brayeux (gwe)
Vergnies (gw)
Vezon (gwe)
Viesville (gwe)
Ville-Pommerœul (gw)
Villerot (we)
Villers-Notre-Dame (g)
Villers-Perwin
Villers-Poterie (ge)
Villers-Saint-Amand (gwe)
Villers-Saint-Ghislain (g)
Villers-la-Tour
Ville-sur-Haine (w)
Virelles (we)
Wadelincourt
Wagnelée (ge)
Wanfercée-Baulet
Wangenies
Wannebecq (w)
Warchin (ge)
Warcoing (we)
Warelles (g)
Warneton/Waasten (g)
Warquignies
Wasmes (g)
Wasmes-Audemez-Briffœil (we)
Wasmuel
Waudrez (g)
Wayaux
Wez-Velvain (w)
Wiers (gw)
Wihéries (gw)
Willaupuis
Willemeau (g)
Wodecq (gw)
<< Vorige pagina (Deze pagina is gegenereerd door AweGen 5.11 op 2018-08-14) Volgende pagina >>